Без рубрики

Система освіти в Словенії

Закордонна освіта дозволяє отримати великий обсяг прикладних знань, отримати диплом європейського зразка і продовжити навчання в престижних європейських коледжах і вищих навчальних закладах. Випускникам, які мають диплом про закінчення європейської установи легше знайти собі надалі престижну і високооплачувану роботу.
Крім таких широко розрекламованих країн, як Німеччина, Великобританія, Швейцарія та Італія, отримати не менш престижне і якісну освіту можна в невеликій Словенії. Населення цієї країни не перевищує 2-х мільйонів чоловік, але навчання у цій країні не так давно було практично повністю реформовано з метою підвищення його ефективності.
Словенія відноситься до числа не багатьох країн, в яких її жителі і приїжджі, що мають документ на довготривале проживання в країні, можуть отримати безкоштовно не тільки середню, але і вищу освіту.
Дізнатися детальніше, що являє собою в Словенії система освіти у розділі «Освіта» на сайті порталу 2ТМ.
Навчання в Словенії ділиться на три етапи: основна школа, середня і вища освіта.
У відповідність з законом держави все дні, незалежно від того, являються вони громадянами країни або це діти іноземців зобов’язані отримати початкову освіту, яке для всіх без винятку надається безкоштовно.
Навчання в початковій школі має тривалість-дев’ять років, з 6 до 15 років. Після закінчення першого ступеня навчання всі учні повинні пройти «національну перевірку знань», за результатами перевірки та успішності визначається, де далі дитина продовжить вчитися після дев’ятого класу.
Середня освіта ділиться на:
• освіта поєднує в собі ще і мінімальні знання з тієї чи іншої професії (з 7 по 9 класи), за результатами іспиту вирішується, чи зможе учень потім навчатися за професією;
* середню професійну освіту здобувають учні з попереднього ступеня або після початкової школи;
* середня професійна та технічна школа;
* середня загальна освіта.
Далі учні можуть продовжити навчання за програмою вищої школи в університетах і коледжах, для вивчення професії в останньому крім успішної здачі іспитів ще й стаж роботи три роки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *