Статьи

CRM для вимогливих підприємців

CRM — це система, що має на меті накопичувати, досліджувати та аналізувати інформацію щодо клієнтів та роботу з ними. Адже головна ціль в роботі будь-якої компанії – реалізація продукції завдяки високим показникам обслуговування клієнтів. Досягти цього можна завдяки комплексній взаємодії керівництва компанії, відділу продажу та маркетингу. Саме зусилля цих трьох ланок мають бути направлені на покращення обслуговування клієнтів та розширення ринку збуту продукції.

Так, інформація надходить до єдиної бази даних і розпорошується по зацікавленим підрозділам. Завдяки універсальності інформації кожен з підрозділів може досягнути високих рівнів ефективності в роботі спеціалістів та відділів. Інформація може надходити не лише стосовно клієнтів, а й охоплювати фінансові аспекти, роботу з постачальниками та процеси всередині компанії.

Автоматизації бізнесу – ось ключ до успіху в сучасних реаліях, й в цьому вам на поміч прийде PERFECTUM CRM.

Переваги коробочної версії PERFECTUM CRM

Плюси коробочної версії PERFECTUM CRM – це:

  • Автоматизація бізнесу. Комплексний підхід до обробки інформації дозволяє зменшити вплив людського фактору на процеси компанії, завдяки чому більше не буде зірваних зустрічей та незадоволених клієнтів на вашому шляху.
  • Ефективне планування і відстеження. Зручний контроль за переговорами, зустрічами та результатами в розрізі співробітників та груп клієнтів. Не гайте часу на обробку інформації, адже все можна отримати за декілька хвилин.
  • Користь для маркетингу. Прозорі та зручні результати використання маркетингових інструментів представлені в зручних форматах. Тепер ви маєте можливість відслідковувати вплив тих чи інших маркетингових засобів на ваших клієнтів.
  • Інтеграція з іншими продуктами. Наша продукція може бути інтегрована в будь-яку середу та містить лише найсучасніші модулі для роботи з інформацією.

Як замовити якісне впровадження CRM

Довіряйте запуск і впровадження СRM систем лише професіоналам своєї справи. Адже саме якісне налаштування системи – це ключ до успіху. Наші спеціалісти здатні в короткий термін перемістити масиви інформації до нової системи для максимально скорішого та ефективного запуску. Приєднуйтесь до користувачів коробочної версії PERFECTUM CRM.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *